+3620/279-6455

Takarítói Munkatársat keresünk napi szintű Nagytakarításhoz

Feladatok

  • Nagytakarítási feladatok elvégzése épületen belül előre egyeztetett helyiségekben

Elvárások

  • takarítói tapasztalat
  • minimum 8. általános iskolai végzettség
  • megbízhatóság
  • ápolt, önmagára igényes megjelenés
  • terhelhetőség, erős munkabírás
  • csapatmunka és önálló munkavégzés
  • rugalmasság
  • létra és fellépő használata

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés minden hónap 10. napjáig
  • Rendszeres havi jövedelem
  • Túlóra kifizetés
  • Családi adókedvezmény érvényesítése
  • Munkaruha biztosítása
  • Barátságos környezet

Munkaidők

  • Heti 5 munkanap, ami lehet akár hétvége is – emiatt fontos, hogy rugalmas és gördülékeny kollégát keresünk

Munkavégzés helye

Budapest IX. kerületi magánklinika

Modern gépparkkal, átlagon felüli bérezéssel, munkába járási támogatással várjuk a jelentkezőket szuper és nagy munkabírású csapatunkba!