+3620/279-6455

Takarítási Csoportvezető

Feladatok

  • Takarító munkavállalók munkájának ellenőrzése, felügyelete és irányítása
  • Személyzet beosztásának elkészítése és jelenléti ívek kezelése
  • Területeken végzett munkavégzés minőségi ellenőrzése és ledokumentálása
  • Megrendelői kapcsolattartás és kapcsolatépítés
  • Árubeszerzés, mozgatás (könnyű fizikai munka)
  • Munkagépek és eszközök nyilvántartása és karbantartása

Elvárások

  • Számítógépes alapismeretek
  • Takarítói OKJ-s képzés illetve takarítási vagy csoportvezetői munkatapasztalat előny
  • Középfokú végzettség (érettségi)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés minden hónap 10. napjáig
  • Rendszeres havi jövedelem
  • Túlóra kifizetés
  • Családi adókedvezmény érvényesítése
  • Munkaruha biztosítása
  • Barátságos környezet

Munkaidők

  • Kötetlen munkaidő (hétvégék is érintettek) – emiatt fontos, hogy rugalmas és gördülékeny kollégát keresünk

Munkavégzés helye

Budapest IX. kerületi magánklinika

Modern gépparkkal, átlagon felüli bérezéssel, munkába járási támogatással várjuk a jelentkezőket szuper és nagy munkabírású csapatunkba!